Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 13:39:38

Зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівщини склав понад 3 млрд. грн.

20.03.2015   12:03Агенцiя

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області (за фактурною вартістю товарів) протягом січня-лютого складає 3 035,92 млн.грн., з них експорт - 904,84 млн.грн. та імпорт – 2 131,08 млн.грн.

Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника митниці Олександр Шавлак.

У загальному товарообігу імпорту у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС переважають нафтопродукти, міндобрива, папір для шпалер, вироби з шоколаду, тютюн та полімери. Сумарна питома частка цих товарів складає 45 відсотків.

Основу експорту товарів складають шпалери, сигарети з фільтром із тютюну, нафта сира, заготовки для взуття, молоко незбиране згущене з цукром, пиломатеріали, нитки спіральні позументні, багатожильний енергетичний кабель. Сумарна питома частка цих товарів складає 56 відсотків.

Митницею оформлено понад 6,5 тис. митних декларацій, з них близько 2 тис. - у режимі експорту та понад 3 тис. – у режимі імпорту. Із загальної кількості оформлених декларацій майже 100 відсотків складають електронні.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.