Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 15:31:13

Сформовано топ-10 інвестиційних пріоритетів Чернігівської області

12.03.2015   13:30Агенцiя

Минулого року було проведено низку важливих зустрічей та підписано кілька меморандумів про співпрацю між владними, бізнесовими інституціями області та іноземними інвесторами. В результаті область має програму із залучення інвестицій.

Розглянувши більше сотні пропозицій, фахівці Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації сформували перший пул (“топ-10”) інвестиційних проектів, що відповідають загальноприйнятим вимогам та стандартам для презентації іноземним інвесторам:
– будівництво заводу в виробництва цементу в Новгород-Сіверському районі;
– будівництво заводу з виробництва скла “FLOAT-скла” в Ріпкинському районі;
– будівництво сучасного комплексу з глибинної переробки деревини та виробництва OSB-плит в Чернігівській області;
– будівництво заводу з розливу мінеральної води;
– налагодження виробництва торф’яних пелет та брикетів для твердопаливних котлів;
– будівництво низки заводів з переробки твердих побутових відходів для виробництва паливних брикетів в містах обласного значення;
– будівництво терміналу зі зберігання скрапленого газу для потреб автомобілістів Чернігівської області та продаж обладнання в лізинг;
– видобуток та переробка бішофіту з метою організації виробництва металічного магнію в Чернігівській області;
– видобуток та переробка фосфоритів з метою організації виробництва мінеральних добрив у Коропському районі;
– розміщення виробництв іноземних компаній на браунфілдах1 м.Чернігова та області.

Для реалізації визначених проектів, Департаментом розроблено стратегію з пошуку потенційних інвесторів. Зокрема, запланована низка зустрічей та перемовин з дипломатичними представництвами іноземних держав, асоціаціями підприємців провідних країн світу та керівництвом ряду інвестиційних фондів і грантових організацій.


Браунфілд – промислові земельні ділянки, які в даний час не використовуються за призначенням, але містять елементи промислової інфраструктури (будівлі, споруди, комунікації тощо) і можуть бути повторно використані в промислових цілях.

 

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.