Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 16:00:38

У 2014 році на Чернігівщині будували менше ніж у 2013

20.02.2015   15:20Агенцiя

У 2014р. в Чернігівській області прийнято в експлуатацію 120,3 тис.м2 загальної площі житла, що становить 63% проти 2013р.

У розрахунку на 1000 мешканців області було збудовано 114,2 м2 загальної площі.

Майже дві третини (64,4%) введеного житла припадає на обласний центр. Серед районів найбільше житла прийнято в експлуатацію в Чернігівському (9,9%) та Козелецькому (5,8%) районах.

В області введено 316 нових житлових будинків на 1396 квартир. Середній розмір однієї квартири складає 79 м2. За рахунок розширення та реконструкції існуючого житлового фонду в області введено в експлуатацію 9,6 тис.м2 загальної площі.

Більше половини житла (53,6%) прийнято в експлуатацію підприємствами–забудовникими, решту (46,4%) збудовано  населенням.

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини