Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 22:55:41

Демарк ліквідують. Депозити та вклади обіцяють повернути

28.01.2015   11:20Агенцiя

29 січня 2015 року закінчується термін дії тимчасової адміністрації у банку Демарк.

Про це повідомив під час брифінгу начальник Управління Національного банку України у Чернігівській області Леонід Волошок.

За його словами Фонд гарантування вкладів звернувся до Національного банку України з пропозицією про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку Демарк.

Таким чином, для прийняття рішення Національному банку законодавством передбачено 5 днів. Не пізніше 7-ми днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та початку процедури ліквідації розпочнуться виплати вкладникам Демарку незалежно від cтpoкy депозитного договору.

 Інформація про датy початку виплат та банк-агент буде розміщена на офіційному сайті фонду гарантування вкладів та на сайті банку Демарк.

 Телефони для довідок:

У Фонді: 0 800-308- 108 (безкоштовні)

У Демарку: 625-957; 626-526; 626-624.

Не пізніше ніж через 7 днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії Фонд розмістить відповідне повідомлення в газеті «Голос України».

Протягом 30 днів з дня опублікування цієї інформації кредитори банку мають право заявити уповноваженій особі Фонду про свої вимоги до банку. Якщо вимоги вкладників фізичних осіб не перевищують гарантовану суму 200 тис.грн., то звертатись до ліквідатора не потрібно. Депозити в іноземній валюті Фонд виплачує в гривні по курсу, який склався станом на день прийняття рішення про визнання банку неплатоспроможним, тобто станом на 29 вересня 2014 року (12908 грн. за 1$).

Станом на 27 січня 2015 року установами Ощадбанку виплачено вкладникам Демарку 285,1 млн.грн. (це 29,1 тис. осіб), в тому числі в нашій області — 244 млн.грн. — 26,6 тис. вкладників.

4,8 млн.грн. повернуто Фонду гарантування вкладів фізичних осіб через те, що вкладники Демарку не звернулись за їх отриманням.

На сьогодні фізична особа може купити в банку протягом операційного дня іноземну валюту (банківські метали — золото) на суму, що не перевищує 3 тис.грн. Банки мають право виплачувати вкладникам депозити в іноземній валюті протягом одного дня на суму, що не перевищує еквівалент 15 тис.грн.

 

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року