Упродовж тижня до бюджету Чернігівщини від продажу ділянок на конкурентних торгах надійшло 650 тис. гривень
Близько 650 тис. грн надійшло до обласного бюджету Чернігівщини за підсумками конкурентних земельних торгів, які проходили в приміщенні Головного управління Держземагентства у Чернігівській області 22 - 24 грудня 2014 року.
Як повідомляє землевпорядна служба області, лише по одній із земельних ділянок в Бобровицькому районі, що була виставлена на торги, у результаті запеклої конкуренції розмір річної орендної плати був збільшений з 20 до 42 тис. грн – більш ніж удвічі.
Загалом було реалізовано права оренди на 29 земельних ділянок державної власності, розташованих на території шести районів області.
Як зазначають в Головному управлінні Держземагентства в області, проведення земельних аукціонів, які відбуваються з метою реалізації прав оренди на землі сільгосппризначення державної форми власності з 15 жовтня, відповідно до доручення Уряду, доводять свою ефективність.
На сьогодні в Чернігівській області розпочали нову процедуру з підготовки до продажу на наступних земельних торгах права оренди вже на 39 ділянок сільгосппризначення державної власності. Після їх проведення в оренду планується передати близько 1,5 тис. земель запасу та залучити нові додаткові надходження до місцевих бюджетів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.