Протягом минулого року на Чернігівщини відбулося 2619 ярмаркових заходів
Для задоволення потреб населення продуктами харчування за доступними цінами і подальшого забезпечення стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку в містах, населених пунктах області проводяться продовольчі ярмарки. Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Активну участь у таких заходах беруть сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, підприємства харчопереробної промисловості та інших суб’єкти господарської діяльності.
Протягом 2014 року в області проведено 2619 ярмаркових заходів. Жителям області було реалізовано близько 19 тисяч тонн сільгосппродукції та продуктів харчування на суму понад 171 мільйонів гривень.
Крім того, сільгоспвиробники області брали участь у виставках-ярмарках «Агро-2014» та «Фермер України – 2014» у м. Києві, виставці-ярмарку органічної продукції та продукції медоваріння у м. Львові, благодійному продовольчому ярмарку «Святий Миколай – воїнам АТО» у м. Чернігові.
Оскільки набуває розповсюдження виробництво та споживання органічної продукції, на ринку «Привокзальний» у м. Чернігів, а також на ринку «Шувар» у м. Львів, відкриті торгівельні місця для торгівлі продукцією, яка виробляється в області. Свою продукцію тут реалізовують СОК «Надія» Куликівського району та ПАФ «Тарасівка» Коропського району. Наразі розглядаються можливості налагодження взаємозв’язків із оптовим ринком «Столичний» м. Київ.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.