Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 11:04:25

Чернігівські і кіровоградські яйця на третину дешевші від харківських і на чверть від одеських

02.02.2012   15:38Агенцiя

Ціни на яйця для освітян в різних регіонах України різняться на третину. Це витікає з даних про угоди, укладених за результатами тендерів 24-26 січня управліннями освіти, і опублікованих в «Віснику державних закупівель». Управління освіти Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міськради за 240 тис грн. придбало у ФО-підприємець Ложкіної С.В. яйця по 11,80 грн./дес.

Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міськради за 378 тис грн. придбало у ФО-підприємець Ринчак С.І. яйця по 11,80 грн./дес.

Управління освіти та науки Одеської міськради з 880 тис грн. придбало у чотирьох компаній яйця по 11 грн./дес.

КП «Шкільне» Чернігівської міськради за 158 тис грн. придбало яйця у ВАТ «Базис» по 9,90 грн./дес.

Управління освіти Олександрійської міськради Кіровоградської області за 139 тис грн. придбало яйця у ФО-підприємець Груша К.І. по 0,92 грн./дес.

http://nashigroshi.org

 

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини