Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 00:47:48

Всеукраїнський рейтинг "Сумлінні платники податків України - 2011"

02.02.2012   15:15Агенцiя

З метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків другий рік поспіль проводиться Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків», який започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» спільно з Державною податковою службою України.

руки

руки

Завдання  рейтингу – посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості та популяризація засад оновленого податкового законодавства України.

Цього року дещо змінилися номінації, умови участі у рейтингу та критерії відбору.

Умови рейтингу: відсутність податкового  боргу та порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку, наявність статусу юридичної особи - платника податку на прибуток.

Серед критеріїв відбору – співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів, своєчасність та повнота сплати податків та сума сплачених податків і зборів за останній бюджетний рік, податкова дисципліна, кількість робочих місць та рівень середньої зарплати на підприємстві, а також участь у благодійних акціях та фінансуванні соціальних програм.

Цього року сумлінних платників визначатимуть в десяти номінаціях – в галузях промисловості, будівництва, медицини, права, торгівлі та послуг, транспорту та зв’язку, культури та науки, мас-медіа, у сфері фінансів, банківської та страхової діяльності, а також - кращих серед аграріїв. Щодо галузі промисловості – буде названо сумлінних платників податків у важкій, легкій та харчовій промисловостях.

Заявки  на участь у рейтингу приймає Територіальне  відділення «Асоціації платників податків України» в Чернігівській області. За детальною інформацією звертатися за телефонами: (046) 5-38-17 або (046) 651-761.


Відділ  масово-роз’яснювальної  роботи та звернень  громадян ДПА в Чернігівській області. Тел. 652-340.

Останні новини Чернігівщини

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини загибелі чотирьох людей внаслідок вибуху 17:28

Ввечері 1 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що четверо мешканців села Киїнка Чернігівського району поїхали автомобілем у невідомому напрямку і перестали виходити на зв’язок.

2 жовтня - цей день в Україні і світі

2 жовтня - цей день в Україні і світі 17:25

ДЕНЬ 221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 221 RUSSIAN AGRESSION

Сприяв ворогу у здійсненні збройної агресії проти України 22:18

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.09.2022 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Буянки Чернігівського району за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та незаконного зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Трофейна російська техніка тепер захищатиме чернігівську землю 22:13

Вісімнадцять одиниць ворожої техніки стали трофеями військовослужбовців оперативного командування «Північ» під час активної фази оборони обласного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини