Економічна активність населення Чернігівщини. ДОВІДКА
За інформацією Головного управління статистики у Чернігівській області.
За даними вибіркових обстежень населення (домогосподарств) з питань економічної активності на ринку праці Чернігівщини впродовж 9 місяців 2014 року економічно активними були 500,6 тис. жителів області у віці 15–70 років (за 9 місяців 2013р. – 524,7 тис.).
З них 446,1 тис. осіб (89,1%) зайняті економічною діяльністю, решта – 54,5 тис. осіб, відповідно до методології Міжнародної Організації Праці, класифікувалась як безробітні, кількість яких в області за рік збільшилася на 13,1%.
Це вплинуло на показник рівня безробіття, який серед населення віком 15–70 років зафіксовано на рівні 10,9%.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression