Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 23:46:53

Інформація про стан доріг загального користування по Чернігівській області

18.12.2014   12:22Агенцiя

Інформація про стан доріг загального користування станом на 09год. 00 хв. 18.12.2014р. по Чернігівській області

Температура по області -1- (+3) ºС. Місцями туман. Покриття автодоріг мокре, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогах області забезпечено.
    
Станом на 8 ранку, на дорогах загального користування області по розчистці доріг працювало 5 філії ДП “Чернігівський облавтодор”, а саме: Чернігівська ДЕД, Веріївська ДЕД, Сосницька ДЕД, Чернігівський райавтодор та Городнянський райавтодор . Для виконання робіт було задіяно 22 одиниці техніки, використано 140 т піщано-соляної суміші та 36 т технічної солі
    
На даний час, заходи з забезпечення проїзду тривають.
    
Для оперативного реагування на можливі ускладнення погодних умов дорожниками області влаштовано цілодобове чергування інженерно-технічних працівників.

При виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Чернігівської області негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (0462) 66-18-93

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини