Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 листопада, 23:29:17

Товари вартістю майже 80 тисяч гривень намагались незаконно перемістити через кордон у спеціально виготовленій схованці

31.01.2012   12:26

Співробітниками Чернігівської митниці припинено спробу незаконного переміщення товарів вартістю близько 80 тисяч гривень у спеціально виготовленій схованці під днищем напівпричепу.

29 січня у зону митного контролю митного поста "Грем'яч" Чернігівської митниці прибув вантажний автомобіль "Volvo" з напівпричепом "RENDERS", що переміщував вантаж виробництва української фірми з України до Російської Федерації.  Під час митного оформлення водію було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій чоловік не зазначив жодних даних про наявність будь яких товарів, окрім вантажу.

Під час митного контролю транспортного засобу, під напівпричепом у спеціально виготовленій схованці співробітники митниці  виявили: 9 верстатів для розводки пил, 44 фрези для деревообробних верстатів та 30 комплектів фрез для деревообробних верстатів…

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 352 Митного кодексу України. Відносно громадянина складений протокол про порушення митних правил. Товар, вартість якого за попередньою оцінкою становить 79,8 тисяч гривень, автомобіль та напівпричіп, що оцінені у 91 тисячу гривень,  затримані до рішення суду.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини