Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 23:39:37

Соняшникову олію для населення області завозять з інших регіонів України

15.12.2014   11:21Агенцiя

Соняшникова олія є одним із соціально-значимих продуктів харчування. Оскільки останнім часом на даний продукт спостерігається зростання рівня роздрібних цін, Департамент агропромислового розвитку ОДА опрацював питання забезпечення населення області соняшниковою олією.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку ОДА, згідно моніторингу, який здійснюється органами статистики, середній рівень роздрібних цін на олію соняшникову в роздрібній торгівельній мережі станом на 10.12.2014 складає 18,27 гривень за кілограм, проти минулого року (на зазначену дату) роздрібна ціна зросла в межах 36%.

У Чернігівській області, основним виробником олії є ПАТ «Ніжинський жиркомбінат», він виробляє соняшникову, ріпакову та лляну олію.

Враховуючи те, що основний обсяг олії, виробленої ПАТ «Ніжинський жиркомбінат», реалізується на експорт, потреба населення Чернігівської області забезпечується за рахунок постачання її в торгівельну мережу з інших регіонів України, зокрема, Дніпропетровської, Запорізької, Київської та інших.

У 2014 році очікуваний фонд споживання соняшникової олії населенням Чернігівської області складатиме 13,5 тисяч тонн, а споживання на одну особу становитиме відповідно 13 кілограм, тобто відповідатиме фізіологічній нормі.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини