Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 13:06:56

Територія колишнього ПАТ «Чернігівське "Хімволокно" може стати індустріальним парком

01.12.2014   08:16

Проект концепції індустріального парку «Чернігів промисловий», базою якого стане територія колишнього ПАТ «Чернігівське «Хімволокно», розроблений робочою групою на чолі з фахівцями управління стратегічного розвитку міста і туризму міської ради.

Законом України «Про індустріальні парки» передбачено можливість підвищення конкурентоспроможності територіальних громад, активізації інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць шляхом виділення облаштованої інфраструктурою території під індустріальні парки. При дотриманні визначеної процедури та за умови прийняття відповідної концепції учасники індустріального парку мають можливість отримати гарантовані державою преференції у своїй господарській діяльності.

Проект концепції індустріального парку «Чернігів промисловий» оприлюднюється для публічного обговорення та врахування конструктивних пропозицій усіх зацікавлених сторін. Орієнтовний термін винесення на розгляд сесії Чернігівської міської ради — I квартал 2015 року. Пропозиції надсилати на е-mail: invest@online.ua, invest@chernigiv-rada.gov.ua.

Ознайомитись із проектом концепції можна на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в рубриці «Нагальні питання» за посиланням: http://chernigiv-rada.gov.ua/nagalni/nag-pitannya/5772.

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.