Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 06:27:32

Вирішувати фінансові проблеми спільними зусиллями

27.11.2014   17:56

Ситуація, що склалася в державі, негативно впливає на бюджети всіх рівнів. Про те, що забезпечення фінансовими ресурсами в Чернігівській області є найгіршим серед регіонів, визнають в Кабінеті Міністрів України та Міністерстві фінансів України.

Проблема нестачі коштів на оплату праці і енергоносіїв існує впродовж останніх років і щорічно створює напругу серед працівників бюджетної сфери області. Однак особливо розбалансованим був і є бюджет міста Прилук. Із року в рік він має найбільший обсяг дефіциту коштів на оплату праці бюджетників.

Вирішити цю проблемну ситуацію взялися в обласній державній адміністрації, створивши робочу групу з вивчення питань виконання бюджету міста. До її складу увійшли керівники Департаменту фінансів, культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, управлінь охорони здоров’я, освіти і науки ОДА, а також керівництво міста Прилук та відповідних управлінь міської ради.

Протягом останніх трьох днів члени робочої групи проаналізували всі статті витрат і надходжень Прилуцького бюджету та виклали своє бачення вирішення непростої ситуації під час засідання, яке 27 листопада провів в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

- Тільки спільними зусиллями, через вивчення проблемних питань ми зможемо розробити більш ефективні шляхи, що сприятимуть зменшенню незбалансованості бюджету міста Прилук та його ефективному формуванню на 2015 рік, - підкреслив очільник області.

Під час засідання було озвучено чимало думок та пропозицій. Але, на переконання членів робочої групи, першочерговими кроками в роботі Прилуцької міської ради наразі мають стати: по-перше, оптимізація мережі та штатів бюджетних установ. При цьому необхідно врахувати потребу в концентрації фінансового ресурсу в тих установах, де є вагомий кадровий та матеріально-технічний потенціал для надання більш якісних послуг населенню.

Другий, не менш важливий крок - максимальна мобілізація надходжень до міського бюджету та економний і раціональний розподіл наявних ресурсів між галузями бюджетної сфери. Організувавши відповідну роботу Прилуцька міська рада зможе покращити ситуацію та поповнити міський бюджет частиною необхідних коштів.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.