Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 11:33:06

Заробітна плата в Чернігівський області у грудні 2011 року. ДОВІДКА

28.01.2012   16:42

У грудні 2011 р. на підприємствах, в організаціях та установах Чернігівської області (з кількістю найманих працівників не менше 10 осіб) у середньому були зайняті 226,3 тис. штатних працівників.

Їхня середня заробітна плата порівняно з груднем 2010 р. зросла на 13,3% й становила 2211 грн. (в Україні – 3054 грн.).

Індекс реальної заробітної плати в області в грудні п.р. порівняно з груднем 2010 р. становив 109,4%. Нарахування за одну оплачену годину склали 14,05 грн.

Серед більш оплачуваних в грудні 2011 р. були працівники целюлозно-паперового виробництва, фінансової діяльності, добування паливно-енергетичних корисних копалин, державного управління, виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, де нарахування в 1,5–2,2 раза перевищили середньообласний показник. Водночас значно менше нараховано заробітної плати працівникам, зайнятим у хімічному виробництві, рибальстві, рибництві, обробленні деревини та виробництві виробів із деревини.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини