Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 15:34:15

"Ощадбанк" розпочинає виплату коштів вкладникам банку "Демарк"

17.11.2014   15:50

Про це на традиційному брифінгу в облдержадміністрації повідомив начальник управління Національного банку України в області Леонід Волошок.

За його словами, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Національний банк дійшли до згоди та прийняли рішення про початок виплати вкладів володарям карткових та поточних рахунків банку «Демарк».

Отримати гроші можна буде в усіх 33-ох відділеннях «Ощадбанку» міста і області. Оголошення з уточненням усіх деталей завтра, 18 листопада, повинні з’явитися у кожному відділенні «Ощадбанку».

Виплата буде розпочата всім власникам депозитних вкладів «Демарку», усім, хто отримував у банку заробітну плату та пенсію. Особливу увагу начальник управління Нацбанку України в області акцентував на тому, що у першому транші гроші отримають лише ті, строк вкладів яких закінчився до 29 вересня. Дата надходження другого траншу буде повідомлена після 31 грудня.

Вклади в доларах виплачуватимуть у національній валюті по курсу, який був встановлений на 29 вересня.

Виплати триватимуть протягом місяця. За цей термін, підкреслив Леонід Волошок, гроші встигнуть отримати усі вкладники, тож потреби у штучному ажіотажі немає.

Проте він не виключає великого напливу людей, які зачекалися виплат, особливо у перші дні. А це може створити деяку напругу у поточній роботі відділень та незручності для клієнтів, які, приміром, прийдуть сплатити за комунальні послуги. Проте ситуацію бере на контроль ініціативна група вкладників банку «Демарк». Її координатор Руслан Волощук повідомив, що вони допомагатимуть людям отримати свої вклади та слідкуватимуть за порядком у відділеннях «Ощадбанку».

За словами Леоніда Волошка, процедура повернення грошей проводитиметься за наступною схемою. Кожен вкладник «Демарку» вже є у реєстрі «Ощадбанку». Тож людина повинна мати з собою паспорт та ідентифікаційний код, а також заповнити спеціальну заяву про своє бажання отримати гроші. Далі на розсуд клієнта – він може отримати їх готівкою, залишити вклад в «Ощадному банку» або перевести депозити на «Ощадбанк».

За додатковими роз’ясненнями вкладники банку «Демарк» можуть звертатися до відділень «Ощадбанку» за телефонами:
676-975, 626-131, 652-150 та 652-151.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.