З початку року в Чернігівській області рівень інфляції сягнув 120,6%
За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в жовтні 2014 року в області, як і в Україні становив 102,4%; з початку року в області - 120,6%, в Україні - 119,0%.
У жовтні найвищі показники інфляції зафіксовано у Запорізькій (103,3%), Вінницькій (102,9%) та Одеській (102,8%) областях.
В області суттєвий вплив на загальну цінову ситуацію мало зростання плати за опалення (на 14,8%).
Серед продуктів харчування найбільше подорожчали яйця (на 15,6%) та сало (на 14,4%). На 3,2-5,6% зросли в ціні хліб, рис, кондитерські вироби з цукру, шоколад, кава, сири та молоко; на 1,5-2,7% - риба та продукти з риби, чай, олія соняшникова, масло, м'ясо та м'ясопродукти.
Водночас цитрусові подешевшали на 12,9%, а цукор, цибуля, картопля та капуста - на 4,4-8,3%.
Тютюнові вироби стали дорожчими на 2,3%, алкогольні напої - на 0,7%.
На 3,5-7,6% більше доводиться сплачувати за придбання домашнього текстилю, фармацевтичної продукції, одягу і взуття.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.