Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:56:13

У "Демарку" виплат досі немає. Клієнти та ОДА звинувачують тимчасового адміністратора. ВІДЕО

08.11.2014   08:07Агенцiя

7-го листопада клієнти "Демарку" з 10 години ранку пікетували центральний офіс банку. Люди звинувачують тимчасового адміністратора Володимира Приходько у затягуванні виплат вкладів.

 Ініціативна група клієнтів будує звинувачення із запевнянь Приходька, що виплачувати кошти повинна держава, а не Фонд гарантування вкладів.

Нагадаємо, що 29 вересня НБУ України визнав банк "Демарк" неплатіжним та ввів тимчасового адміністратора фонду гарантування вкладів.

Раніше чернігівцям обіцяли розпочати виплати з 1 листопада. За словами вкладників, процес виплат знову відклали. У цей раз на кінець листопада.

Закрившись на замки від клієнтів, адміністрація банку впустила до себе на переговори ініціативну групу із п'яти чоловік. Результати перемовин вкладників не влаштували. Вони вирішили піти до обласної адміністрації.

Заступник керівника апарату чернігівської ОДА Юрій Музика повідомив, що після сьогоднішньої розмови із начальником управління НБУ у Чернігівській області Леонідом Волошком, було вирішено написати лист-звернення від імені ОДА до Фонду гарантування вкладів, щоб підштовхнути тимчасову адміністрацію до реальних дій по виплаті вкладів клієнтам банку "Демарк".

Текст і відео Garmata.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.