Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 липня, 10:21:25

Лідером пасажирських перевезень є автомобільний транспорт

25.10.2014   09:03

Щорічно в останню неділю жовтня автомобілісти і дорожники України відзначають своє професійне свято.

Лідером пасажирських перевезень є автомобільний транспорт, адже він є найдоступніший, високоманевровий, мобільний, забезпечує порівняно високу швидкість перевезень на невеликі та середні відстані. У січні–вересні 2014 р. ним перевезено 46,2 млн. пасажирів (63,1% від загального обсягу пасажирських перевезень).

Найбільше пасажирів перевезли автопідприємства обласного центру: ДП «Пассервіс», ТОВ «Пассервіс-Люкс» та КП «Чернігівське тролейбусне управління».

Автотранспорту належить провідна роль і у вантажних перевезеннях Чернігівщини. У січні–вересні 2014 р. підприємства автомобільного транспорту, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями на власному автотранспорті, доставили замовникам 995,5 тис.т вантажів.
Найпотужнішими перевізниками були транспортники обласного центру: ДП «Расо», ТОВ «Центр-Євро-Транс Плюс», ТОВ «ОЗЗІ», ПП «Голд Транс».

Транспортна мережа області станом на 1 січня 2014 р. включала 7717,8 км автомобільних доріг загального користування, з них 93,7% – з твердим покриттям.

Чернігівщина має щільність автомобільних доріг із твердим покриттям 226,6 км на 1000 км2 (в Україні – 275,2 км). Найбільш наближеними до європейських стандартів є автомобільні дороги загальнодержавного значення I та II категорії, які становлять 4,4% від протяжності доріг з твердим покриттям області (в Україні – 9,4%).
 

Останні новини Чернігівщини

ДФРР: області додатково затверджено 20 проектів

ДФРР: області додатково затверджено 20 проектів 09:53

Кабінет Міністрів України додатково затвердив для Чернігівщини 20 інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, на загальну суму 130,6 мільйона гривень.

Чотири проекти ОТГ Чернігівщини – серед переможців конкурсу

Чотири проекти ОТГ Чернігівщини – серед переможців конкурсу "Малі міста – великі враження" 09:35

У конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» цьогоріч перемогли проекти чотирьох громад Чернігівської області.

Нацрада нагадала, що з 16 липня політична агітація повинна бути україномовною

Нацрада нагадала, що з 16 липня політична агітація повинна бути україномовною 09:27

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення нагадала, що у вівторок, 16 липня набуває чинності закон про державну мову, в тому числі його положення, що стосуються політичної агітації. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

29 років тому була прийнята Декларація про державний суверенітет України

29 років тому була прийнята Декларація про державний суверенітет України 09:13

16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР голосами 355 депутатів, «виконуючи волю українського народу до побудови вільної незалежної держави», схвалила Декларацію про державний суверенітет України. Це був перший крок до утворення незалежної суверенної держави.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:01

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 липня до 8:00 16 липня 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини