Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 14:53:18

Експорт товарів Чернігівщини. ДОВІДКА

22.10.2014   16:21

У січні–серпні 2014 р. експорт товарів Чернігівщини в порівнянні із січнем–серпнем 2013 р. збільшився на 26,8% і становив 440,0 млн.дол. США.

Товари з області відправлялися до 92 країн світу. Понад третину (33,9%) товарів поставлено до 27 країн Європейського Союзу на 149,3 млн.дол. США, що більше в 1,6 раза, ніж торік. Найбільшими європейськими споживачами чернігівської продукції були Литва, Іспанія, Італія та Румунія. На ці країни припадало 62% всіх експортних поставок до країн ЄС. При цьому до Литви експорт збільшився в 5,9 разів, до Іспанії – в 1,6 раза, Італії – на 37,3%, Румунії – на 24,6%.

Серед інших країн світу найбільше експортувалися товари до Росії (21,0% загальнообласного обсягу), Білорусі (7,0%), Азербайджану (4,3%) та Ірану, Ісламської Республіки (4,0%). При цьому суттєво (в 11,9 раза) збільшився експорт до Ірану, Ісламської Республіки.

Значних змін у структурі експорту не відбулося. Як і торік, основу товарної структури обласного експорту складали зернові культури (24,7%), вироби з паперу та картону (21,8%), готові харчові продукти (10,8%), деревина і вироби з деревини (7,1%), текстильні матеріали та текстильні вироби (6,1%), мінеральні продукти (5,7%), машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання (4,7%), молоко та молочні продукти (4,4%).
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція встановлює обставини вибуху на Новгород-Сіверщині, внаслідок якого травмувалися двоє неповнолітніх 14:29

Сьогодні вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі на території Понорницької громади Новгород-Сіверського району внаслідок вибуху зазнали травм двоє 15-річних хлопців.

У Ніжині відбулося засідання виконавчого комітету 14:07

На черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто низку проєктів рішень, що стосуються соціального захисту дітей, вшанування Героїв, підтримки Збройних Сил України, облаштування укриттів, а також питань культурної, майнової та комунальної сфер.

Визначено кандидатури на нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «Волонтер Чернігівщини» 13:35

32 клопотання розглянуто на засіданні комісії з питань нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «Волонтер Чернігівщини», яке 4 листопада провела перший заступник голови обласної ради, голова вищевказаної комісії Ніна Лемеш.

На Ніжинщині чоловіка засуджено до восьми років позбавлення волі за умисне вбивство знайомого 13:12

Бахмацький районний суд Чернігівської області визнав 60-річного мешканця Ніжинського району винним у вчиненні умисного вбивства та призначив йому покарання у вигляді восьми років ув’язнення.

Грантове фінансування для мікро- та малих підприємств 12:41

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в межах проєкту "Життєздатність+": економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», який фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі. Ініціатива спрямована на підтримку економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини