Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 16:23:38

Петро Пекур: "Україні потрібна добре захищена банківська система"

21.10.2014   16:51Агенцiя

В Киеве прошла девятнадцатая международная выставка индустрии безопасности «Безопасность 2014»

На фото Петр Пекур

На фото Петр Пекур

В этом году как никогда выставку посетило не мало банкиров, финансистов, которые с небывалым интересом ознакамливались с новыми технологиями, принимали участие в выступлениях и детально рассматривали представленные материалы.  В Фейсбук на своей официальной странице Пекур Петр Петрович написал «Увидел много новинок в области банковской и информационной безопасности, в ближайшее время внедрим некоторые из них у себя. Украине нужна хорошо защищенная банковская система,  обеспечивающая благосостояние страны и ее граждан. Делал, и буду делать все возможное для укрепления нашей с вами жизни». Как сообщил оргкомитет, выставку посетило более 8000 специалистов.    

В ситуации, когда часть страны находится в практически военном положении, возникают новые сложности с работой банковских отделений и оказанием услуг населению. Иногда, рискую своей жизнью, сотрудники выходят на работу, выплачивают переводы, выплаты жизненно необходимые населению многих городов и населенных пунктов. Банкирам приходится внедрять новые способы защиты имущества. Разработчики  также способствуют усовершенствованию действующей защиты уже готовых объектов.  
Напомним, выставка посвящена  интегрированным системам безопасности, системам охранной сигнализации, системам контроля и управления доступом, системам и средствам связи, переговорным и видеопереговорным устройствам, системам предотвращения краж, антитеррористическому и досмотровому оборудованию, системам противодействия шпионажу, средствам личной безопасности, сейфам, спецтранспорту.

PR

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини