Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 09:21:20

Єдиний податок актуальне питання як серед платників, так і серед журналістів

25.01.2012   11:09Агенцiя

Сьогодні активно обговорюються зміни щодо спрощеної системи оподаткування. Міські податківці докладають усіх зусиль аби відповісти на питання платників податків та активно співпрацюють з провідними телеканалами задля проведення роз’яснювальної роботи через медіа простір, що дозволить охопити якомога більшу аудиторію.

Так, заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб Тетяна Гончарова виступила на телеканалі ВАТ ТРО “Ліга”, де вкотре зосередила увагу телеглядачів на першочергових питаннях.

Також, вона розповіла про особливості переходу та обрання тієї чи іншої групи платників єдиного податку, строк подання заяви.

“Нововведення нададуть підприємцям – “спрощенцям” чимало переваг та поліпшать умови ведення підприємницької діяльності, адже рішення про внесення таких істотних змін прийнято внаслідок проведення діалогу між представниками бізнесу та державою, з урахуванням інтересів обох сторін”, – підсумувала Тетяна Гончарова.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини