Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 18:12:29

Фонтани і Стрижень коштуватимуть третину мільйона на рік

25.01.2012   09:49Агенцiя

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради 17 січня за результатами тендеру уклало угоду з КП “Чернігівводоканал” на послуги з утримання фонтанів та насосної станції на річці Десна в 2012 році вартістю 379 тис грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

Обслуговування насосної станції на Десні, призначеної для обводнення р. Стрижень, передбачає управління насосними агрегатами, поточний ремонт, тощо.

Передбачено також обслуговування фонтанів на “Алеї Героїв” (4 шт.), в Центральному парку культури та відпочинку (6 шт.), біля Палацу урочистих подій (6 шт.) та музичного фонтану.

http://nashigroshi.org/2012/01/25/fontany-i-stryzhen-koshtuvatymut-tretynu-miljona-na-rik/

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини