Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:26:56

Вартість предметів правопорушення вилучених за 9 місяців чернігівськими митниками перевищує 5 мільйонів гривень

15.10.2014   09:55

Загалом у січні-вересні за фактами порушень митного законодавства митниками складено 410 адмінпротоколів, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 5 мільйонів гривень.

Найбільшу частку серед вилучених предметів правопорушень складають промислові товари, сировина й матеріали – 3,1 мільйони гривень. Друге місце за вартістю посідають затримані транспортні засоби – 1,1 мільйони гривень. Далі - валютні кошти у розмірі 148 тисяч гривень та  продовольчі товари й сільгосппродукція на суму 30 тисяч гривень.

За даний період співробітниками Чернігівської митниці Міндоходів направлено до правоохоронних органів 11 повідомлень про кримінальні правопорушення, де основними предметами порушень є засоби негласного отримання інформації, наркотичні речовини, психотропна речовина – пігулки «Псевдоефедрин», патрони та металевий телескопічний кийок, картина, старовинні монети й паперові грошові знаки («Бони Імперської Росії»), а також ювілейні медалі.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».