Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:28:46

На півночі Чернігівщини запрацювала нова молочна ферма

24.01.2012   12:40Агенцiя

Днями у сільгосппідприємстві “Нива” в селі Тимоновичі Семенівського району Чернігівської області відкрито новий доїльний зал з відповідною інфраструктурою.

У ході будівництва товариством з  обмеженою відповідальністю “Нива” було реконструйовано корівник для  безприв’язного утримання на 300 корів, зведено приміщення для доїння, де встановлено доїльний зал типу “ялинка” на 24 місця німецької фірми “Westfalia Surge”, який може обслуговувати понад 500 корів на добу. Будівництво тривало понад два роки та коштувало близько чотирьох мільйонів гривень. Будівництво здійснювалось за рахунок власних коштів.

На  сьогодні у Семенівському районі разом з молочним комплексам у ТОВ “Нива” працює вже чотири ферми з автоматичним доїльним обладнанням. Проте молочна ферма у Тимоновичах є технологічно досконалішою, оскільки із самого початку вона будувалась під встановлення доїльного залу нового покоління, а не була переобладнана, як інші. Всього в Чернігівській області наразі працює 30 сучасних молочних ферм.

“Для  північного поліського району з небагатими землями та прохолодним кліматом тваринництво — це знахідка, адже для  цієї галузі природні умови тут практично ідеальні, — Говорить виконуючий обов’язки начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Колесников. — Тваринництво дає стабільний дохід і взимку, і влітку, забезпечує зайнятість сільського населення. Взагалі, молочне і м’ясне скотарство є надзвичайно перспективним напрямком, і ми всіляко намагаємось сприяти його розвитку”.

Довідка. Товариство з обмеженою відповідальністю “Нива” здійснює виробництво як у рослинницький, так і у тваринницькій галузях. Обробляє близько двох тисяч гектарів землі, де вирощує традиційні для поліської півночі Чернігівщини культури — жито, овес, гречку тощо. Утримує майже 700 голів великої рогатої худоби, у тому числі близько 300 дійних корів.

Прес-служба головного управління агропромислового  розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.