Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 3 грудня, 02:16:07

Із 1 листопада клієнти банку "Демарк" зможуть отримати свої кошти

04.10.2014   12:07Агенцiя

Правління Національного банку України, розглянувши ситуацію із банком «Демарк», визнало його неплатоспроможним.

На підставі рішень НБУ Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію. Про це під час прес-конференції у міській раді повідомив начальник Управління НБУ в Чернігівській області Леонід Волошок.

За його словами, тимчасову адміністрацію введено з 29 вересня строком на три місяці, а тимчасовим адміністратором призначено Володимира Приходька. Л. Волошок пояснив, що впродовж місяця буде вивчатися стан банку, його активи-пасиви. Ніяких операцій банк не проводитиме, в тому числі й операцій із продажу майна фінустанови.

«У жовтні виплати не будуть здійснюватися, а розпочнуться з 1 листопада», — повідомив голова територіального відділення НБУ. До першої черги виплати фінансових зобов’язань по банку «Демарк» у період дії тимчасової адміністрації потраплять клієнти, які мали в банку поточні рахунки (отримували пенсії та зарплати), а також депозити, термін яких уже закінчився. Виплати проводитимуться у розмірі вкладу і відсотків, нарахованих на день визнання банку неплатоспроможним, у межах 200 тис. грн.


Довідка «Відомостей»: банк «Демарк» працював у Чернігові з 1992 року, належав до групи невеликих банків. Проблеми з виконанням своїх фінансових зобов’язань перед клієнтами у банка виникли з 1 серпня 2014 року.


http://vid.cn.ua/content/view/11175/65/

Останні новини Чернігівщини

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку" 17:10

30 листопада у форматі онлайн на платформі ZOOM відбулася обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку", яку щорічно організовує Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка як методичний центр області.

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості 10:56

Тривимірна, або 3D-графіка- це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів,які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні,анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій 10:52

Неможливість функціонування в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Відповідне звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голів ОВА та Конституційного Суду України зробили депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії 30 листопада. Його винесла на розгляд своїх колег депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Соломаха.

АНОНСИ ПОДІЙ