Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 03:30:27

В січні-серпні установи держархбудконтролю провели більше 24 тисяч позапланових перевірок

03.10.2014   07:40Агенцiя

В січні-серпні 2014 року територіальні органи Державної архітектурно-будівельної інспекції здійснили 24256 позапланових перевірок, що на 20% менше ніж за аналогіний період минулого року. Зменшення кількості перевірок пов’язане зі зміною законодавства та тимчасовим обмеженням контрольних функцій ДАБІ України.

Під час таких перевірок виявлено 5248 порушень містобудівного законодавства (22% від загальної кількості позапланових перевірок). Найчастіше інспектори виявляли недостовірні дані в деклараціях про початок виконання підготовчих, будівельних робіт та в деклараціях про готовність об’єкту до експлуатації.

Найбільше порушень містобудівного законодавства виявлено в Закарпатській (57% від загальної кількості перевірок в регіоні), Херсонській (34%), Запорізькій (33%) та Рівненській (33%) областях. Мінімальний відсоток порушень спостерігався в Харківській, Луганській, Тернопільській та Чернігівській областях (9-12%).

За результатами позапланових перевірок накладено штрафних санкцій на суму 128,8 млн. грн. (це на 22% менше ніж за аналогічний період минулого року). З них стягнено до державного бюджету – 14,6 млн. грн. (11,3% від загальної кількості штрафів). Такий показник пояснюється систематичним оскарженням порушниками дій інспекцій у судових інстанціях.
 

Останні новини Чернігівщини

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу 14:51

18 січня відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення.

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.