Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 21:48:02

Міські податківці надали відповіді на 31 звернення та 63 запити на публічну інформацію

24.09.2014   12:01Агенцiя

Державною податковою інспекцією у м.Чернігові значна увага приділяється розгляду звернень та забезпеченню доступу до публічної інформації.

«З початку року до податкової інспекції надійшло 31 письмове звернення. Дописувачів передусім цікавили питання: контрольно-перевірочної роботи, відмови від реєстраційного номера облікової картки, оподаткування доходів підприємницької діяльності та  з інших питань. Відповіді заявникам надано вчасно, без порушення термінів»,- повідомила заступник начальника відділу обслуговування платників податків Наталя Любочкіна.

У 2014 році  колективних та повторних звернень до міської податкової не надходило.  
 
До сервісу «Пульс» від платників міста надійшло 6 звернень, які стосувалися питань припинення підприємницької діяльності та нарахування єдиного соціального внеску.
 
Нагадаємо, його робота спрямована на недопущення зловживання владою, ліквідацію будь яких перешкод, що стоять на заваді бізнесу.
 
Будь-який громадянин або представник бізнесу має можливість зателефонувати та повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників податкової та митної служби. «Пульс» допомагає вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адмініструванні податків, зборів і ЄСВ, а й під час здійснення митного контролю та митного оформлення. Фахівці ДФС не тільки приймають звернення, а й повідомляють про результати  їх розгляду та вжиті заходи протягом 1 – 3 днів.
 
«Отож, якщо у Вас виникають певні труднощі у спілкуванні з податковою чи митницею, телефонуйте за номером "Пульсу" (044) 284-00-07.  Лінія працює цілодобово»,- зазначила фахівець інспекції.Особистий прийом громадян здійснюється керівним складом податкової інспекції відповідно до затвердженого графіку. Протягом січня-вересня 2014 року на особистих прийомах побував 21 громадянин.
 
Питання, порушені громадянами, стосувалися роз’яснення законодавства відносно плати за землю, сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, пільг щодо сплати податків.
Крім того, з початку року до інспекції надійшло 63 запити на публічну інформацію. Із загальної кількості запитів 46 - від юридичних осіб,  17 запитів – від фізичних осіб.
 
«За наслідками розгляду запитів на публічну інформацію на 59 запитів надано відповіді в повному обсязі. По 4 було надано роз’яснення, що інформація, яка запитувалася, належить до категорії інформації з обмеженим доступом»,- повідомила Наталя Любочкіна.
Для отримання публічної інформації запитувачу необхідно подати відповідний запит на інформацію, який може бути індивідуальним або колективним, а також може подаватись в усній, письмовій чи іншій формі електронною поштою або особисто до спеціалістів підрозділу обслуговування платників податків за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, кім. 8. Тел. 652825.

Інформаційно – комунікаційний сектор

ДПІ у м.Чернігові

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини