Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 17:57:07

Міські податківці надали відповіді на 31 звернення та 63 запити на публічну інформацію

24.09.2014   12:01Агенцiя

Державною податковою інспекцією у м.Чернігові значна увага приділяється розгляду звернень та забезпеченню доступу до публічної інформації.

«З початку року до податкової інспекції надійшло 31 письмове звернення. Дописувачів передусім цікавили питання: контрольно-перевірочної роботи, відмови від реєстраційного номера облікової картки, оподаткування доходів підприємницької діяльності та  з інших питань. Відповіді заявникам надано вчасно, без порушення термінів»,- повідомила заступник начальника відділу обслуговування платників податків Наталя Любочкіна.

У 2014 році  колективних та повторних звернень до міської податкової не надходило.  
 
До сервісу «Пульс» від платників міста надійшло 6 звернень, які стосувалися питань припинення підприємницької діяльності та нарахування єдиного соціального внеску.
 
Нагадаємо, його робота спрямована на недопущення зловживання владою, ліквідацію будь яких перешкод, що стоять на заваді бізнесу.
 
Будь-який громадянин або представник бізнесу має можливість зателефонувати та повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників податкової та митної служби. «Пульс» допомагає вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адмініструванні податків, зборів і ЄСВ, а й під час здійснення митного контролю та митного оформлення. Фахівці ДФС не тільки приймають звернення, а й повідомляють про результати  їх розгляду та вжиті заходи протягом 1 – 3 днів.
 
«Отож, якщо у Вас виникають певні труднощі у спілкуванні з податковою чи митницею, телефонуйте за номером "Пульсу" (044) 284-00-07.  Лінія працює цілодобово»,- зазначила фахівець інспекції.Особистий прийом громадян здійснюється керівним складом податкової інспекції відповідно до затвердженого графіку. Протягом січня-вересня 2014 року на особистих прийомах побував 21 громадянин.
 
Питання, порушені громадянами, стосувалися роз’яснення законодавства відносно плати за землю, сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, пільг щодо сплати податків.
Крім того, з початку року до інспекції надійшло 63 запити на публічну інформацію. Із загальної кількості запитів 46 - від юридичних осіб,  17 запитів – від фізичних осіб.
 
«За наслідками розгляду запитів на публічну інформацію на 59 запитів надано відповіді в повному обсязі. По 4 було надано роз’яснення, що інформація, яка запитувалася, належить до категорії інформації з обмеженим доступом»,- повідомила Наталя Любочкіна.
Для отримання публічної інформації запитувачу необхідно подати відповідний запит на інформацію, який може бути індивідуальним або колективним, а також може подаватись в усній, письмовій чи іншій формі електронною поштою або особисто до спеціалістів підрозділу обслуговування платників податків за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, кім. 8. Тел. 652825.

Інформаційно – комунікаційний сектор

ДПІ у м.Чернігові

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».