Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 20:39:18

Чому бізнес не йде на торги?

24.09.2014   08:13Агенцiя

Через борги казначейства бізнес не приходить на торги органів місцевої влади. Такі висновки зробив експерт з державних закупівель Гліб Канєвський під час зустрічі з журналістами.

Він вважає, не сплата за рахунками місцевої влади створює загрозу для забезпечення соціальних об’єктів у 2015 році.

Центр політичних студій та аналітики протягом червня-вересня 2014 року відслідковував тендери, які не відбулися чи були відмінені у Чернігівській області. Всього таких закупівель – 212, з них зірвалися — 65. Експерти кажуть, найбільше постраждала соціальна сфера.

17 тендерів зірвалися для закладів охорони здоров’я, 11 – для шкіл та університетів, 8 – у сфері оборони. Для прикладу Чернігівський онкологічний диспансер 18 вересня повідомив про відміну торгів по лікам для пацієнтів через те, що ніхто не з’явився для процедури проведення тендеру.

Відсутність пропозиції від бізнесу засвідчує низьку довіру до платоспроможності місцевих органів влади та держави в цілому. Експерти попереджають, в перспективі недовіра призведе до катастрофи, через яку наприклад лікарні, чи військові частини, залишаться без необхідних товарів та послуг.

«Тільки тоді, коли бізнес побачить реальну платоспроможність місцевої влади, проблеми з відсутністю учасників на торгах зменшаться», — резюмував Канєвський.


http://chodtrk.com.ua/?p=17415

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».