Діяльність підприємств оптової торгівлі областіза І півріччя 2014 року. ДОВІДКА
Протягом І півріччя 2014 р. підприємства (юридичні особи), які здійснювали діяльність з оптової торгівлі на Чернігівщині, поставили товарів на 3151,8 млн.грн., що на 5% більше ніж у І півріччі 2013 р. (у фактичних цінах).
Домінуючу частку оптового товарообороту (75,6%, або 2382,3 млн.грн.) становили непродовольчі товари. У продажу переважали кукурудза, шини та камери гумові, енергетичні матеріали, добрива та сполуки азотні, препарати фармацевтичні.
Продовольчих товарів було реалізовано на 769,5 млн.грн. Серед них найбільше було продано продуктів молочних, масла та сирів, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, цукру, пива та борошна.
Підприємства області надавали перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед реалізованих непродовольчих товарів майже 47,8% були вітчизняного виробництва.
На 1 липня 2014 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 532,6 млн.грн., при цьому запаси непродовольчих товарів становили 82,4%.
Останні новини Чернігівщини
У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18
З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.