Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 14:52:35

Міноборони планує придбати біля 30 квартир у Чернігові

18.09.2014   09:03Агенцiя

Міністерство оборони України проводить конкурс на закупівлю квартир для військовослужбовців Збройних Сил України в м.Чернігів.

Відповідно до розміщених на офіційному сайті Міністерства оборони України оголошень №27/1/2697-НЕР "Про проведення конкурсу на закупівлю квартир на вторинному ринку в регіонах України" та №27/1/2698-ПАЙ "Про проведення конкурсу на закупівлю квартир на умовах пайової участі в регіонах України" в м.Чернігів планується придбати до 30 квартир (1-, 2-, 3-х кімнатні).

Квартири повинні відповідати державним санітарним нормам (підключені до всіх мереж постачання енергоносіїв по постійній схемі) та технічним нормам.

Нижня межа загальної площі запропонованих квартир (без урахування літніх приміщень) повинна бути не нижче для: однокімнатних – 30 м2,  двокімнатних – 48 м2, трикімнатних –60 м2.

Критерієм оцінки конкурсних пропозицій учасників є “Ціна конкурсної пропозиції за 1 м2 загальної площі житла”. Найбільш економічно вигідною конкурсною пропозицією є пропозиція, за якою вартість придбання 1 м2 житла є найнижчою серед запропонованих і не перевищує граничну вартість 1 м2 загальної площі житла, визначену в додатку до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2012 року № 193 (згідно з Постановою КМУ від 18 вересня 2013 року № 716), тобто - 4934 гривень.

Джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету України.

Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто.

Місце подання конкурсних пропозицій: 03049, м. Київ-49, проспект Повітрофлотський, 28а, Департамент капітального будівництва Міністерства оборони України, к. 414.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - 24 09.2014 року.

З усіх питань, пов’язаних з організацією проведення конкурсу підготовкою та подачею конкурсних пропозицій та з питань отримання інформації щодо предмета закупівлі, його технічних, якісних та кількісних характеристик, звертатися до головного спеціаліста відділу планування та організації будівництва Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Коломійчук Наталії Анатоліївни, тел. (044) 271-12-92; факс: (044) 226-30-03, departamentbud@ukr.net.

Додаткова інформація розміщується на веб-сайті www.mil.gov.ua, розділ “Діяльність” – Державні закупівлі.
 

Останні новини Чернігівщини

Водолази обстежують міські водойми. Чи відкриватимуть у Чернігові офіційно пляжний сезон?

Водолази обстежують міські водойми. Чи відкриватимуть у Чернігові офіційно пляжний сезон? 14:41

Сапери-водолази обстежують водойми, які обирають чернігівці для свого літнього відпочинку.

В обласному центрі відбувся форум, присвячений захисту прав і свобод людини 14:37

Другу щорічну доповідь Уповноваженого ВРУ з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина у 2023 році, з акцентом на регіональному контексті, презентовано сьогодні під час форуму «Омбудсман України на варті прав людини: виклики Чернігівщини в умовах воєнного стану».

20 червня: цей день в Україні і світі

20 червня: цей день в Україні і світі 14:34

ДЕНЬ 848 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 848 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.