Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 04:21:31

Перш ніж підписувати договір - проведіть аудит техумов

16.09.2014   13:46

Інспекція Держенергонагляду України відзначає цьогоріч своє сімдесятиліття. Сьогодні в її складі 36 обласних та міських підрозділів. У штаті інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області працює 26 спеціалістів, 16 з яких — інспектори.

Про це під час чергового брифінгу в облдержадміністрації розповів начальник відокремленого підрозділу «Держенергонагляд у центральному регіоні» Анатолій Котляренко. Основна задача держенергонагляду — контроль технічного стану енергомереж та споживачів енергії. Для цього тільки протягом І півріччя поточного року проведено 165 обстежень та перевірок споживачів електричної енергії та електропередавальних організацій, в ході яких виявлено майже 2,5 тисячі порушень. Ці порушення зафіксовані, видані відповідні приписи, які було виконано у встановлені терміни.

Крім того, інспекція Держенергонагляду під постійним контролем тримає виконання графіка розчистки трас повітряних електроліній, здійснює перевірки за скаргами та зверненнями споживачів з питань енергопостачання.

Присутні на брифінгу представники громадського об’єднання підприємців висловлювали невдоволення діями обленерго як монополіста на ринку електропостачання. Тому цікавилися, чи впливає на цю діяльність інспекція Держенергонагляду.

Як відповів начальник інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області Андрій Клименко, щороку проводиться дві планові та 5-7 позапланових перевірок обленерго, в ході яких з’ясовують готовність технічного обладнання та персоналу забезпечити енергопостачання. Також раз на квартал оглядають електролінії: чи у належному вони стані, чи не заросли гіллям навколишніх дерев тощо.

Суттєвою проблемою підприємці та фахівці Держенергонагляду вважають завищення енергопостачальними організаціями потреб при під’єднанні того чи іншого об’єкта до мережі. Щоб не платити зайвого, підприємцям варто звернутися за аудитом технічних умов до інспекції Держенергонагляду. Але зробити це необхідно до підписання договору про приєднання до мережі. Бо після фахівці інспекції вже нічим зарадити не зможуть.

Андрій Клименко зауважив, що зі скаргами на якість енергопостачання або за фаховим аналізом технічних умов приєднання до електромережі можна звертатись в Чернігові за адресою вул. Текстильників, 10 або за телефоном 654-289.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.