Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 15:53:54

Перш ніж підписувати договір - проведіть аудит техумов

16.09.2014   13:46

Інспекція Держенергонагляду України відзначає цьогоріч своє сімдесятиліття. Сьогодні в її складі 36 обласних та міських підрозділів. У штаті інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області працює 26 спеціалістів, 16 з яких — інспектори.

Про це під час чергового брифінгу в облдержадміністрації розповів начальник відокремленого підрозділу «Держенергонагляд у центральному регіоні» Анатолій Котляренко. Основна задача держенергонагляду — контроль технічного стану енергомереж та споживачів енергії. Для цього тільки протягом І півріччя поточного року проведено 165 обстежень та перевірок споживачів електричної енергії та електропередавальних організацій, в ході яких виявлено майже 2,5 тисячі порушень. Ці порушення зафіксовані, видані відповідні приписи, які було виконано у встановлені терміни.

Крім того, інспекція Держенергонагляду під постійним контролем тримає виконання графіка розчистки трас повітряних електроліній, здійснює перевірки за скаргами та зверненнями споживачів з питань енергопостачання.

Присутні на брифінгу представники громадського об’єднання підприємців висловлювали невдоволення діями обленерго як монополіста на ринку електропостачання. Тому цікавилися, чи впливає на цю діяльність інспекція Держенергонагляду.

Як відповів начальник інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області Андрій Клименко, щороку проводиться дві планові та 5-7 позапланових перевірок обленерго, в ході яких з’ясовують готовність технічного обладнання та персоналу забезпечити енергопостачання. Також раз на квартал оглядають електролінії: чи у належному вони стані, чи не заросли гіллям навколишніх дерев тощо.

Суттєвою проблемою підприємці та фахівці Держенергонагляду вважають завищення енергопостачальними організаціями потреб при під’єднанні того чи іншого об’єкта до мережі. Щоб не платити зайвого, підприємцям варто звернутися за аудитом технічних умов до інспекції Держенергонагляду. Але зробити це необхідно до підписання договору про приєднання до мережі. Бо після фахівці інспекції вже нічим зарадити не зможуть.

Андрій Клименко зауважив, що зі скаргами на якість енергопостачання або за фаховим аналізом технічних умов приєднання до електромережі можна звертатись в Чернігові за адресою вул. Текстильників, 10 або за телефоном 654-289.

Останні новини Чернігівщини

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Ситуація у Прилуцькій лікарні контрольована

Ситуація у Прилуцькій лікарні контрольована 11:10

Вночі, 25 листопада, у Прилуцькій центральній міській лікарні сталося коротке замикання електромереж із задимленням без подальшого горіння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини