Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 15:59:49

З початку року на Чернігівщині сплатили близько 2 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

16.09.2014   11:34

Єдиний соціальний внесок є визначальним у формуванні доходів пенсійного фонду. Отже, від сумлінності платників податків, які його сплачують, залежить своєчасність виплати пенсій.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олег Шуба, за вісім місяців цього року платники Чернігівщини перерахували до бюджету 1 млн 961 тис гривень єдиного соціального внеску. Від юридичних осіб надійшло 1 млн 825 тис грн. або 93 відсотки. З цієї суми 907,6 млн грн сплатили бюджетні установи.

В області більше 51,5 тисяч страхувальників - платників єдиного соціального внеску. З них півтори тисячі застрахувалися добровільно. Адже суми сплаченого ЄСВ визначають рівень майбутньої пенсії.

На жаль, не завжди цим переймаються роботодавці. Щомісяця юридичні та фізичні особи подають близько 13 тисяч звітів за найманих працівників. Але паралельно існує й ринок нелегальної найманої праці. Непоодинокі випадки, коли з працівниками не укладаються договори при працевлаштуванні на роботу або неофіційно виплачується зарплата. З такими роботодавцями систематично проводиться роз'яснювальна робота щодо легалізації найманих працівників.

Є й ті, хто заборгував бюджету єдиний соціальний внесок. Для співпраці з такими платниками створені спеціальні робочі групи. З початку року на співбесіди були запрошені боржники - 257 керівників підприємств та 556 підприємців. За результатами проведеної роз'яснювальної роботи під час засідань робочих груп з початку року до бюджету надійшло більше 23 млн грн єдиного соціального внеску, зокрема, у серпні - 3,4 млн грн.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.