Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 21:04:58

Експерти з якості оцінили підприємства Чернігівщини

15.09.2014   13:36Агенцiя

Засідання експертних груп Всеукраїнського конкурсу якості товарів, робіт, послуг "100 кращих товарів України" відбулося 09-11 вересня.

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко.
"У засіданні взяли участь і експерти з Чернігова. Вони провели оцінювання продукції та послуг підприємств Харківської та Сумської області", - сказав він.

Із документами чернігівських виробників працювала експертна група, в складі якої були представники зі Львова, Одеси та Києва.

Цього року у всеукраїнському етапі конкурсу "100 кращих товарів України" беруть участь 5 підприємств нашої області.
Це ПАТ "Чернігівський молокозавод", ПАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла", ФСГ "Золотий Пармен", ФОП Мовлян та ФОП Кобцев.

Валентин Бакуменко пояснив, що експертні групи при оцінюванні якості продукції враховували чимало факторів, зокрема, наявність на підприємстві сертифікованої системи управління якістю, безпечністю харчових продуктів. Остаточні результати конкурсу стануть відомі наприкінці вересня після засідання Головної конкурсної комісії.

Однак уже сьогодні відомо, що серед товарів Чернігівщини найвищі оцінки одержала продукція ПАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла" - Сир "Бринза" розсільний 45% жирності та ПАТ "Чернігівський молокозавод" - Кефір ТМ "Добряна" 0% жирності в упаковці Еколін 900 г. Інтегрована система управління якістю та безпечністю харчової продукції запроваджена на підприємствах давно та успішно підтверджує свою дієвість. До того ж кефір ТМ "Добряна" Еколін фасується у екологічно чисті пакети, які уже за кілька років розчиняється, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Підприємства отримають нагороди і можливість взяти участь у національній виставці "100 кращих товарів України", яка відбудеться на початку листопада у Києві.


Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"


 
 
 

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини