Зовнішня торгівля продуктами харчування та напоями на Чернігівщині. Довідка
У січні-серпні 2011 р. з Чернігівщини експортовано продуктів харчування та напоїв на 45 млн.дол.США, що на 31% більше, ніж у січні-серпні 2010 р. У загальному обсязі експорту вони займали 17%.
Майже дві третини (61%) продуктів харчування та напоїв поставлено до країн СНД, п’ята частина – до країн Азії, 13% – до країн Європи.
Найбільшим попитом ці товари користувалися на ринках таких країн, як Росія, Білорусь, Польща, Молдова, Азербайджан, Туркменістан, Ізраїль, Грузія.
У структурі експорту продуктів харчування та напоїв 82% становили молоко та молочні продукти, продукція борошномельно-круп’яної промисловості, алкогольні й безалкогольні напої, м’ясо, овочі, олія соняшникова.
Водночас із-за кордону завезено в область продуктів харчування на 12 млн.дол.США, або 3% від загального обсягу імпорту.
Основу імпорту становили переважно продукція борошномельно-круп’яної промисловості та пиво.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».