Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 20:07:47

"Демарк" очікує вирішення своєї долі

03.09.2014   10:41Агенцiя

І разом із ним — його численні клієнти, адже починаючи від 20 серпня відділення банку не працюють. Щоправда, до куратора від Національного банку України приєдналась комісія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, яка розпочала свою перевірку 2 вересня.

Скільки вона триватиме, наразі невідомо. Заступник голови правління «Демарку» Олексій Єпінін висловив сподівання, що не більше двох тижнів. У будь-якому разі керівництво банку сподівається, що до кінця цього місяця за підсумками перевірки Нацбанк прийме постанову про визнання «Демарку» неплатоспроможним і у відповідності до закону Фонд гарантування вкладів того ж дня введе у банк тимчасову адміністрацію, яка через визначений у законі термін розпочне виплату коштів клієнтам банку.

На думку Єпініна, Нацбанк та Фонд гарантування вкладів діють логічно, крок за кроком. До речі, відсотки на депозити вкладникам «Демарку» за серпень нараховані і будуть виплачуватись відповідно до закону навіть раніше, ніж повертатись депозити. Але при появі в банку тимчасової адміністрації нарахування відсотків на депозити буде припинено.

Податки на доходи з депозитів, що введені від 1 серпня, нараховуються, але будуть сплачені до бюджету після повернення коштів громадянам (до 200 тис. грн.) та виплати зарплатні працівникам банку.


http://vid.cn.ua/content/view/11018/65/
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини