Податкова міліція Чернігівської області поповнила державну скарбницю більше, ніж на 60 мільйонів гривень
Підрозділами податкової міліції області з початку року мобілізовано грошових коштів: за матеріалами перевірок – майже 9 млн. грн., за результатами оперативно-розшукових та профілактичних заходів по скороченню податкового боргу – 8,2 млн. грн., при проведенні інших профілактичних заходів – 44,4 млн. грн.

Викрито 116 злочинів у сфері оподаткування, з яких 85 відносяться до категорії тяжких.
За фактами ухилення від сплати податків викрито 38 злочинів, з них 20 – зі збитками понад 1 мільйон гривень.
За фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів викрито 23 злочини.
По 60 злочинах кримінальні справи направлені до суду, з яких 19 – за ухилення від сплати податків. Засуджено 20 осіб, у тому числі 7 – до позбавлення волі.
Співробітники податкової міліції ДПА в Чернігівській області встановили 22 факти необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ на суму близько 21 млн. грн., за якими порушено 5 кримінальних справ.
Припинено діяльність 1 “конвертаційного центру”, в ході відпрацювання якого вилучено готівкових коштів на загальну суму 963,3 тис. грн. та заблоковано коштів на банківських рахунках на суму 7,1 млн. грн. Встановлено та затримано 4 особи.
З незаконного обігу вилучено товарів на суму більше 22 млн. грн., виявлено 27 підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання, у двох з них виробляли алкогольні напої.
Протягом минулого року перевірено 31 заклад, які надавали послуги у сфері грального бізнесу. Встановлено факти незаконного проведення азартних ігор. У ході перевірок вилучено 327 одиниць грального обладнання на загальну суму понад 3,5 млн. грн.. Порушено 6 кримінальних справ.
Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».