Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 12:00:24

Про роботу промисловості Чернігівської області за січень–червень 2014 року. ДОВІДКА

21.07.2014   10:40

У січні–червні 2014 р. індекс промислової продукції області становив 97,9%.

У добувній промисловості виробництво склало 91,1% проти січня–червня 2013 р., у переробній промисловості – 100,1%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 100,2%.

У переробній промисловості збільшення обсягів відбулося на підприємствах машинобудування (на 14,1%), металургійного виробництва (на 5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 0,3%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 0,2%).

Серед окремих видів продукції суттєвий приріст одержано у виробництві соняшникової нерафінованої олії, цегли невогнетривкої керамічної будівельної, вогнегасників, автобусів. Більше вироблено вершкового масла (на 36,3%), ковбасних виробів (на 11,2%), паперу та картону (на 15,8%).

Водночас, серед підприємств переробної промисловості порівняно із січнем–червнем 2013 р., спостерігалося зниження випуску обробленого рідкого молока, жирних сирів, борошна, круп, хліба та виробів хлібобулочних. Менше вироблено взуття, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю, ручних інструментів, верстатів для оброблення деревини.
 

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини