Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 00:07:08

Перші кроки до упорядкування стандартів продукції

16.07.2014   09:43Агенцiя

Після підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом Україна робить перші кроки до упорядкування стандартів продукції так, щоб якість наших товарів відповідала європейським нормам. Саме з цією метою в обласній раді пройшов семінар «Впровадження систем безпечності харчових продуктів».

Підприємства, що випускають харчову продукцію, мають підготуватися до прийняття нових норм сертифікації їхніх товарів, які вони експортуватимуть за кордон. Для керівників цих підприємств було проведено семінар, де дали практичні поради з впровадження нової системи безпечності харчових продуктів — ХАССП.

Експерти говорять, що українська продукція не така вже і далека від тих стандартів, які ставить Євросоюз, а рослинна продукція навіть повністю відповідає нормам. Головне питання — змінити законодавство.

До участі в семінарі запросили здебільшого представників малих підприємств та кооперативів, адже якраз їхня продукція найбільше потребує вдосконалення, та і ризикують ці підприємці більше – нові ринкові умови для них менш сприятливі.

За словами спеціалістів, перспективи у нас хороші, продукція якісна, а тому проблем з введенням нових норм якості продукції виникнути не повинно. Згодом планують збільшити поставки готової продукції за кордон. Україна не повинна стати сировинним придатком Європи.


http://chodtrk.com.ua/?p=15923

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ