Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 жовтня, 06:59:38

Сплатою податків малий бізнес впевненіше заявляє про себе

12.07.2014   11:05

Суб’єкти малого підприємництва – і юридичні і фізичні особи – збільшують суми сплачених до бюджетів податків. За півроку до зведеного бюджету області від них надійшло понад 270 млн.грн. податків і зборів, що становить більше 16 відсотків від загальної суми надходжень. Третину сплатили приватні підприємці.

Варто зазначити, що майже 173 млн.грн. – це надходження місцевих бюджетів. Оскільки левова частка в доходах місцевих бюджетів припадає на податок з доходів фізичних осіб, очевидно, що виплата заробітної плати у сфері малого бізнесу стає прозорішою. До того ж, переважна більшість підприємців використовує спрощену систему оподаткування, а єдиний податок також спрямовується до місцевих бюджетів.

Найвідчутніше у сфері малого підприємництва наповнюють бюджети сільськогосподарська галузь, обробна промисловість, торгівля та сфера надання послуг юридичним особам.

Як повідомив начальник координаційно-моніторингового управління Анатолій Гродзіцький, більше чверті надходжень до бюджетів з Коропського, Борзнянського, Сосницького, Менського, Ніжинського, Н-Сіверського та Чернігівського районів, а також Ніжина та Чернігова надходять саме від платників сфери малого бізнесу.

Порівняно з відповідним періодом минулого року зросла як сума надходжень малого підприємництва до бюджетів – на 10,5 відсотка, так і їх частка у загальному зборі – з 14,8 відс. до 16,3 відс. І цьому найбільше сприяв малий бізнес Н-Сіверського, Куликівського, Корюківського, Семенівського, Щорського, Козелецького районів, Ніжина та Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини