Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:07:10

Через претензії Росії молокозаводи Чернігівщини переорієнтовуються

08.07.2014   08:12

Відмова Російської Федерації від молочної продукції, що виробляється підприємствами дочірньої компанії "Мілкіленд Україна", змушує філію "Менський сир" ПП "КФ "Прометей" (Чернігівська область) скоротити обсяги виробництва на 30%.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту агропромислового виробництва Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

"Підприємство "Менський сир" на 98% експортоорієнтоване на ринки Російської Федерації. Зараз воно на 30% скоротило обсяги виробництва", - сказав посадовець.
За його словами, "Менський сир" нині проходить атестацію, необхідну для налагодження поставок продукції в Європу. Цей процес може тривати від 6 місяців до 2 років, тож як швидко підприємство запрацює на повну потужність - буде зрозуміло згодом.

У немилість російських експертів потрапила також продукція Чернігівського молокозаводу. Але оскільки це підприємство більше спеціалізується на виробництві молока і кисломолочних продуктів для внутрішнього, місцевого ринку, то й свої сири зараз воно спрямувало туди ж.

Заборону на поставки молока і молочної продукції ряду підприємств компанії "Мілкіленд Україна" Російська санітарна служба ввела 4 липня п. р. Свої дії вона пояснила, зокрема, невідповідністю окремих зразків продукції вимогам законодавства за жирнокислотним складом.
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини