Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 13:13:11

Зарплата селян Чернігівщини у 2011-му зросла на чверть

12.01.2012   10:42Агенцiя

Заробітна плата штатного працівника у сільському господарстві Чернігівської області за одинадцять місяців 2011 року зросла на 23% або на 278 гривень. Про це з посиланням на офіційні статистичні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Серед майже двадцяти напрямів економічної діяльності у регіоні такі темпи зростання зарплатні є четвертим результатом. Більш, ніж у сільському господарстві зарплата за січень-листопад минулого року зросла у будівництві (на 40%), готельному та ресторанному бізнесі (35%) та лісовому господарстві (28%). Загалом же середня заробітна плата по області збільшилась за 11 місяців минулого року на 14%.

Проте незважаючи на високі темпи росту, середня зарплата у сільському господарстві, як і за радянських часів, ще залишається доволі невисокою – 1494 гривні при середній по області у 1952 грн. Найбільша середня заробітна плата у аграріїв Бобровицького району – 1951 гривня, а найменша у сільгоспвиробників Новгород-Сіверського – 919 грн.

У розрізі галузей найбільшу середню зарплату на Чернігівщині станом на 1 грудня 2011 року отримували працівники добувної промисловості Чернігівщини – 3501 гривню, а найменшу працівники галузі рибальства та рибництва області – 1041 грн.

Останні новини Чернігівщини

Робота є: вакансіі на ПСП «Пісківське»

Робота є: вакансіі на ПСП «Пісківське» 13:08

Приватне сільськогосподарське підприємство «Пісківське», що на Бахмаччині, співпрацює зі службою зайнятості з початку своєї діяльності, а це понад 20 років. Результат налагодженої роками взаємодії – оперативне задоволення потреб роботодавця в робочій силі та забезпечення безробітних гідною роботою.

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.