Фермерcтво на Чернігівщині. ДОВІДКА
На 1 листопада 2013 р. в області налічувалося 622 фермерські господарства, з них – 485 діючі.
У власності та користуванні фермерів знаходилося 98,1 тис.га сільгоспугідь, у тому числі 90,9 тис.га ріллі.
На одне господарство в середньому припадало 157,7 га сільськогосподарських угідь.
Фермерськими господарствами у 2013 р. вироблено 4,5% продукції сільського господарства області, а саме: зернових – 180,5 тис.т, цукрового буряка (фабричного) – 13,7 тис.т, картоплі – 31,9 тис.т, овочів – 0,4 тис.т, м’яса в забійній вазі – 1,8 тис.т, молока – 17,8 тис.т.
У минулому році фермери отримали прибутки від реалізації всієї продукції рослинництва, крім овочів. Економічно вигідним було й вирощування свиней та овець, виробництво молока.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.