Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 грудня, 02:41:24

Протягом року 860 клієнтів ПАТ "Чернігівгаз" скористалися спрощеною схемою приєднання до газових мереж

23.06.2014   09:29Агенцiя

В 2013 році в Україні почав діяти новий порядок надання послуг з приєднання до газових мереж. Послуга приєднання значно скоротила строки підключення споживачів до газопостачання. В травні минулого року в структурі ПАТ «Чернігівгаз» з`явилися підрозділи, які обслуговують клієнтів в режимі «Єдиного вікна». Протягом року 860 замовників подали заяви на приєднання до газомереж, з них - 434 вже отримали послугу і переважна більшість користуються природним газом.

На надання послуги «Стандартне приєднання» було прийнято 593 заяви - в основному це побутові споживачі. Серед замовників «Нестандартного приєднання» переважають юридичні особи, таких заяв - 267.

Використовуючи сучасні методи ведення бізнесу, ПАТ «Чернігівгаз» прагне вийти на новий рівень взаємодії з клієнтами і надалі удосконалювати обслуговування замовників. Принцип роботи «Єдиного вікна» - допомогти замовнику не перейматися окремим етапами газифікації і в максимально короткий термін подати заяву, заповнити опитувальний лист, укласти договір та отримати усі необхідні консультації по даному питанню.

На сьогодні «Єдині вікна» доступні кожному мешканцю Чернігівської області. В усіх райцентрах працюють менеджери по роботі з клієнтами і замовники контактують лише з ними. Людині не треба стояти в чергах, обходити різні кабінети та підрозділи підприємства для збору відповідних підписів і дозволів.

«Робота «Єдиних вікон» – це крок назустріч населенню. Тут люди отримують готовий продукт у вигляді наданої послуги в регламентовані строки, а оформленням всієї необхідної документації і координацією окремих етапів роботи займаються фахівці ПАТ «Чернігівгаз»,- зазначає заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів Ігор Льодовий.

Не зважаючи на здорожчання блакитного палива з кожним роком кількість споживачів природного газу зростає. Лише за 5 місяців поточного року газ прийшов в оселі майже 950-ти чернігівців. В 2013-му році користувачами газу стали понад 3 тисячі сімей.

Довідка:

В червні 2012 року Верховна Рада прийняла Закон № 5021-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій України».
Закон визначив порядок надання послуг «Стандартного» і «Нестандартного» приєднання до газової мережі для всіх категорій споживачів. Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) прийняла низку Постанов, які врегулювали правовідносини газопостачальника зі споживачами в частині надання послуги.
Вартість послуг по «Стандартному приєднанню» відповідає ставці установленій НКРЕ, і варіюється в залежності від типорозміру лічильника, типу місцевості і діючого газопроводу. При «Нестандартному приєднанні» вартість плати розраховується на підставі проектно-кошторисної документації, з урахуванням вимог «Порядку розрахунку плати за приєднання об'єктів замовників до газових мереж» затвердженого НКРЕ.
До переліку документів для замовлення приєднання входить заява і опитувальний лист, затверджений газорозподільним підприємством (видається по місту реєстрації замовлення), а також копії документів про визначення права власності/користування приміщенням або земельною ділянкою.


Довідка:

ПАТ «Чернігівгаз» - підприємство з газопостачання та газифікації. Основною сферою діяльності компанії є розподіл та постачання природного газу. Щорічний обсяг транспортування становить більше 800 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 10,7 тисяч км газопроводів.
Нашими споживачами є майже 345 тисяч сімей, понад 3 тисячі підприємств та установ Чернігівської області.
Найкрупнішими клієнтами ПАТ «Чернігівгаз» є Малтюроп Юкрейн, САН ІнБев Україна, Чернігівський молокозавод.
Компанія входить в десятку найбільших платників податків регіону. Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується близько 70 мільйонів гривень податків і зборів.

 

Останні новини Чернігівщини

Нова назва ЧНТУ -

Нова назва ЧНТУ - "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ 18:23

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія 18:04

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно 17:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській загальноосвітній школі № 7.

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019 17:55

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади.

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія”

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія” 17:48

Більше за нього номінувався на “Оскар” лише Волт Дісней. Двадцять чотири “Греммі”, п’ять “Оскарів”, сім кінопремій Британської академії, шість “Еммі”, чотири “Золотих Глобуси”... Саме його саундтрек до “Зоряних воєн” названий Американською академією кіномистецтва кращою музикою для кіно всіх часів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини