Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 12:04:29

Майже половину всієї продукції Чернігова реалізували підприємства переробної промисловості

04.06.2014   16:19

Про роботу промисловості Чернігова за січень–квітень 2014 року

За січень–квітень 2014 р. підприємствами міста було реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2 млрд.грн., що складає 41,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Майже половину всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 24,6% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 8,9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,2% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,2% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 54,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 6,7 тис.грн. (по області – 4,5 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 221,1 млн.грн., або 11,1% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (33,8%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (26,4%), виробництва харчових продуктів та напоїв (24,6%).

Порівняно із січнем–квітнем 2013 року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, постільної білизни, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, автобусів, меблів для сидіння; менше – щитового паркету, взуття, ящикових піддонів, ручних інструментів, елементів конструкцій збірних для будівництва.

Серед харчових продуктів більше, ніж у січні–квітні минулого року, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, жирних сирів, борошна та круп, пряників та виробів аналогічних, натуральних мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв; менше вироблено замороженого м'яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, рідкого обробленого молока, свіжих неферментованих сирів, кисломолочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини