Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 09:05:05

Майже половину всієї продукції Чернігова реалізували підприємства переробної промисловості

04.06.2014   16:19

Про роботу промисловості Чернігова за січень–квітень 2014 року

За січень–квітень 2014 р. підприємствами міста було реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2 млрд.грн., що складає 41,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Майже половину всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 24,6% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 8,9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,2% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,2% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 54,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 6,7 тис.грн. (по області – 4,5 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 221,1 млн.грн., або 11,1% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (33,8%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (26,4%), виробництва харчових продуктів та напоїв (24,6%).

Порівняно із січнем–квітнем 2013 року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, постільної білизни, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, автобусів, меблів для сидіння; менше – щитового паркету, взуття, ящикових піддонів, ручних інструментів, елементів конструкцій збірних для будівництва.

Серед харчових продуктів більше, ніж у січні–квітні минулого року, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, жирних сирів, борошна та круп, пряників та виробів аналогічних, натуральних мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв; менше вироблено замороженого м'яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, рідкого обробленого молока, свіжих неферментованих сирів, кисломолочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання.
 

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть медпрацівників, які вимагали кошти за надання медичної допомоги

Судитимуть медпрацівників, які вимагали кошти за надання медичної допомоги 08:04

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно службових осіб одного з медичних закладів Чернігова, які організували злочинну схему заволодіння коштами онкохворих пацієнтів на користь благодійного фонду.

На газорозподільних мережах Чернігівщини завершуються роботи з підготовки до опалювального сезону

На газорозподільних мережах Чернігівщини завершуються роботи з підготовки до опалювального сезону 08:02

Спеціалісти «Чернігівгазу» провели комплекс заходів із забезпечення роботи критичної інфраструктури та завершують необхідні поточні роботи з підготовки мереж до опалювального сезону.

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію 08:00

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 141 внутрішньо переміщеної особи отримають 60 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 4 жовтня.

Чернігівські швачки шили форму військовим тоді, коли у 2 км від виробництва йшов танковий бій

Чернігівські швачки шили форму військовим тоді, коли у 2 км від виробництва йшов танковий бій 07:54

Відомий бізнесмен і голова групи компаній «Текстиль-Контакт», яка має, зокрема, виробничі потужності в Чернігові, Олександр Соколовський розповів як працювали чернігівські майстрині під час облоги міста.

5 жовтня - цей день в Україні і світі

5 жовтня - цей день в Україні і світі 07:50

ДЕНЬ 224 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 224 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини