Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 09:33:57

Природний рух населення в Чернігівській області за січень–березень 2014 року. ДОВІДКА

23.05.2014   11:06

На Чернігівщині головним чинником формування чисельності населення є його природний рух. За січень–березень 2014 р. народилося 2293 малюки (1196 хлопчиків та 1097 дівчаток). У розрахунку на 1000 осіб рівень народжуваності склав 8,7 народжених проти 9,1 у січні–березні 2013 року.

У міських поселеннях цей показник вищий (8,8‰), ніж у сільській місцевості (8,5‰). Максимальним він був у Козелецькому районі (11,1‰), мінімальним – у Борзнянському (6,1‰). Збільшення рівня народжуваності відбулося в містах Чернігів і Прилуки та семи районах області.

Народили першу дитину 48,5% жінок, другу – 37,4%, третю і більше –14,1%. Зокрема, дві жінки наважилися народити дев'яту дитину, одна – десяту та одна – одинадцяту.

Порівняно із січнем–березнем 2013р. на 3,6 в.п. збільшилася частка других за порядком народження дітей. Кожен четвертий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі.

Наймолодшій мамі виповнилося 15 років. Середній вік жінок, що народжували, складав 27 років.

За січень–березень 2014 р. в області померло 5370 осіб, у т.ч. 2503 чоловіки та 2867 жінок. Рівень смертності становив 20,4‰ проти 19,7‰ у січні–березні 2013 року.

Найвищим він був у Ніжинському районі (32,6‰), а найменшим – у м.Чернігові (13,1‰).

Останні новини Чернігівщини

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини