Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:02:51

Від "спрощенців" місцеві бюджети Чернігівщини поповнилися на 47,7 тис. грн.

22.05.2014   17:19

За чотири місяці поточного року платники податків Чернігівської області, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 47,7 тис. грн. єдиного податку, в тому числі 9,4 тис. грн. - юридичні особи, 38,3 тис. грн. - фізичні.

Порівняно з відповідним періодом 2013 року надходження податку зросли на 8%. У минулому році протягом січня-квітня від "спрощенців" надійшло 43,9 тис. гривень.

Загалом, на спрощеній системі оподаткування перебуває майже 27,6 тисяч юридичних та фізичних осіб.
 
Левову частку в надходженнях єдиного податку займають фізичні особи-підприємці. Станом на 01.05.2014р. на умовах спрощеної системи оподаткування зареєстровано більше 24 тисяч осіб, що складає 52,3% від загальної кількості ФОП. Першу групу спрощеної системи оподаткування для себе обрали 6,3 тисяч осіб, другу - 12,5 тисяч осіб, третю  - 5,4  тисяч  та п'яту -  лише 5 осіб.

Треба зазначити, що завдяки "спрощенцям" створюються робочі місця. Так у трудових відносинах з платниками єдиного податку перебуває майже 11,6 тисяч найманих працівників.

Спрощена система оподаткування сприяє пожвавленню малого та середнього бізнесу. Ці кошти сплачуються безпосередньо до місцевих бюджетів, тобто платники спрямовують свої податки на розвиток власного регіону.
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.