Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:30:06

І знову про землю

22.05.2014   17:14Агенцiя

20 травня проведено виїзне засідання громадської приймальні у м. Борзна та Борзнянському районі.

На зустріч з першим заступником начальника інспекції Валерієм Щукіним прийшли мешканці району, яких хвилювали питання, що відносяться до компетенції Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Зустріч пройшла в конструктивному руслі. Зокрема, розглянуто питання щодо дотримання вимог земельного законодавства на території району. Обговорено питання використання земель державної власності, питання оформлення документації на земельну ділянку, отриману запитувачем у спадщину.

Одним із питань, які хвилювали громадян району, було використання земель під громадські пасовища. Це запитання виникло невипадково, адже інспекцією розглядалося питання щодо виділення земельної ділянки під громадське пасовище мешканцям м. Борзна.

Громадянам повідомлено, що за вжитими заходами Держсільгоспінспекції в Чернігівській області 25 сесією 6 скликання Борзнянської міської ради прийнято рішення про створення громадського пасовища та виходу з клопотанням до Головного управління Держземагентства в області про виділення земельних ділянок під сіножаті мешканцям м. Борзна із земель запасу сільськогосподарського призначення в урочищі "Дубнянщина" орієнтовною площею 100 га, а також те, що на даний момент земельна ділянка знаходиться в стадії оформлення.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.