Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:25:57

І знову про землю

22.05.2014   17:14Агенцiя

20 травня проведено виїзне засідання громадської приймальні у м. Борзна та Борзнянському районі.

На зустріч з першим заступником начальника інспекції Валерієм Щукіним прийшли мешканці району, яких хвилювали питання, що відносяться до компетенції Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Зустріч пройшла в конструктивному руслі. Зокрема, розглянуто питання щодо дотримання вимог земельного законодавства на території району. Обговорено питання використання земель державної власності, питання оформлення документації на земельну ділянку, отриману запитувачем у спадщину.

Одним із питань, які хвилювали громадян району, було використання земель під громадські пасовища. Це запитання виникло невипадково, адже інспекцією розглядалося питання щодо виділення земельної ділянки під громадське пасовище мешканцям м. Борзна.

Громадянам повідомлено, що за вжитими заходами Держсільгоспінспекції в Чернігівській області 25 сесією 6 скликання Борзнянської міської ради прийнято рішення про створення громадського пасовища та виходу з клопотанням до Головного управління Держземагентства в області про виділення земельних ділянок під сіножаті мешканцям м. Борзна із земель запасу сільськогосподарського призначення в урочищі "Дубнянщина" орієнтовною площею 100 га, а також те, що на даний момент земельна ділянка знаходиться в стадії оформлення.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.