Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 12:22:04

Новим власником Парафіївського цукрозаводу став Валерій Давиденко

06.01.2012   07:52Агенцiя

Новим власником Парафіївського цукрозаводу став Валерій Давиденко Новим власником Парафіївського цукрозаводу, розташованого в Ічнянському районі, став “TOB сільськогосподарське підприємство “Агродім”. Генеральний директор TOB Валерій Давиденко.

“Агродім” зареєстрований у Києві, обробляє близько 17 тисяч гектарів землі у Бахмацькому, Козелецькому районах, у селі Рудьківка Бобровицького району. Плюс п’ять тисяч гектарів земель Парафіївського цукрозаводу. Вирощують, зокрема, і цукрові буряки.

– Напередодні Нового року ми розвозили подарунки від “Агродому” по дитячих садочках, і навіть там нас запитували: “Поріжете завод на металолом чи запустите в роботу?”, – розповідає Ольга Чередник, головний юрист-консультант TOB СП “Агродім”, депутат обласної ради. – Люди переживають, чи буде робота. Так от, різати нічого не збираємося. Є плани запустити цукрозавод уже в цьому році, з першого вересня. Провели технічний аудит підприємства і переконалися – така можливість існує. Виробничі лінії залишилися.

Але завод простояв чотири роки, тож треба дещо замінити, оновити. 28 січня будуть збори акціонерів, там буде офіційно повідомлено про нового власника.

Нині не менше 50 чоловік з Парафіївки їздять на роботу до Носівки, де цукровий завод запрацював два роки тому. Підприємство відновив Іван Куровський (див. стор. 4). Саме в Носівку у попередні роки возив цукрові буряки “Агродім”.

ВАТ “Парафіївський цукровий завод”, пізніше ВАТ “Блок Агросвіт”, був у власності родини Сенчиків з Ічні. Олександр Сенчик свого часу очолював районну раду.
Нині на Чернігівщини працюють два цукрозаводи – Носівський і Линовицький Прилуцького району.


Макуха Ольга, тижневик “Вісник Ч”

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини