Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:45:20

За темпами аграрного виробництва Чернігівська область п’ята в Україні

05.01.2012   12:22Агенцiя

Виробництво валової сільськогосподарської продукції у Чернігівській області за підсумками одинадцяти місяців 2011-го року в усіх категоріях господарств склало 121,7% у порівнянні з таким же періодом попереднього року. Про це з посиланням на статистичні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Виробництво валової продукції зросло в сільськогосподарських підприємствах 21-го району. А найбільше – в господарствах Семенівського (165,2%), Срібнянського (157,1%) та Чернігівського (155,1%) районів. На півтора відсотка зменшилось виробництво валової продукції у Бобровицькому районі.

За згаданими темпами виробництва валової продукції Чернігівська область, згідно рейтингових показників Міністерства аграрної політики та продовольства України за одинадцять місяців 2011-го року, посіла п’яте місце. А за обсягом виробництва на одну особу – сьоме місце.

Колегія Мінагрополітики України, засідання якої відбулось наприкінці грудня минулого року, постановила відзначити управлінську вертикаль агропромислового комплексу Чернігівської області “за досягнуті високі показники валового виробництва та темпи їх приросту”.

Нагадаємо, що за підсумками дев’яти місяців поточного року Чернігівська область у загальноукраїнському рейтингу посідала сьоме місце по темпах валового виробництва. Таке ж місце у регіону було і за обсягом виробництва на одну особу.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.